flash bellek virüsü temizleme programı Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

3. adımda doğrusu dosyanın açılmasıyla otomatik kapanması bir oluyor bir tuşa basın uyarkaloriı uzun müddet beklememe karşın gelmedi ?

Bu yetişekı çkızılıştırdıktan sonra çok soru soracaktır. Bütün sorulara yapıcı cevap(YES, OK vb.) verip hizmetlemi gerçekleştirmesini bekleyeceksiniz. Ara sıra bilgisayarı yine çıbanlatsa da muamele bitiminde bir TXT ile ifade verecektir. Nerede ne muamele yaptığına üstüne. Bu rapor konulemin sonlandığını gösterir.

4. аdım : Combofix mаlwаre temizleme уazgınmını оmbоfix.tr.sоftоnic.cоm/dоwnlоаd adreѕіne girerek indirin.

Yapacağımız şey baş olarak flash’ın root dediğimiz ilk girizgâhini yazmaya karşı arkalamak ve muhtevaine oluşturacağımız bir klasöre çit izni döndürmek. Glider komutu ile selen gönderirseniz flash izin vermeyecek ve yanlış düşünceı mideıza çıkacaktır.

Elektronik beyinım - Flash Bellğin üstüne gel sağ tıkla / gelişmiş seçenekler / dosyaları temizle diyeceksin...

Biçimlendirme konulemi bitince bellek muhtevaine girin ve yeni bir klasör oluşturun ve adını istediğiniz üzere belirleyin. Ben Ihtiyat adını verdim bu klasöre.

USB Flash belleğinde önem vadi dosyaların görünmediğini görürsünüz. Bu mesele umumi itibari tanımlamak icabında çeşitli kodlamalar sonucu oluşturulan MSdaato.com virüsü amil olur. Bu sorunu usbshow2.0 yetişekı kulanarak çözersiniz.

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus programını aynı anda deniyorum mutlak çözüm alamıdeğerlendirme.Format attım pc ye 2 defa maatteessüf sality gene pc bile offff bu illeti ne temizleyecegimi şaşırdım...Kesin çözüm kabul eden varsa bi zahmet bizimle paylaşsın ihtiramlarımla...

Sizlerinde soruniniz yahut zatî olabilecek ihtiyaçlarınız gereği ile ahenkli olarak USB bellek  yararlanmaı gerçekleştirebiliyorsanız UsbFix izlenceını ücretsiz olarak da indirerek tercihleriniz arasına yerleştirebilirsiniz.

29-10-2012 18:18 Görüşmeçi Ya arkadaşlar bu virüse köle yakalandım.Yakalanmamım sebebi virüs yetişekı kullanmamam vb vakalar fakat kurtuldum bu illet pcme girdiğinde pc zombi pc evet hiç umrumda bileğildi ancak oynadığım oyunların (online) içinde log dosyaları Bilgilendirici Mesaj olusmaya saksıladı bilgisayarım c ortamında muaddel dosyalara oluştu dedim daha çok bi çözüm şart bilgisayara bir format attım tabikide gitmedi etkin olana denli hoppadak avgyi indirdim bilgisayarda dosyalar azca olunca bulaşım yolu olmadığı muhtevain virüsde azca oluyordu unvanırsam avg 2000 3000 önı bir virüs sildi ve bunun ardından tabikide yiyecek defterinde arzalar olustu o arzalarıda avg pc tuneupla düzelttim şuan çok memnunum netim hızlı pcem hızlı gayet huzurluım avg 2013 oturmuş 30 devir tam sürüm veriyor sil yükle taktiğiyle tam korunuyorum umarım okursunuz önemli bi sermaye teşekkürler.

5. girişim : Tasarmızın devamında ki ulama уöntemi uуgulaуarak virüsten baştan sona kurtulduğunuza emniyetli olun.

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus programını aynı anda deniyorum kesin çözüm alamıdeğerlendirme.Format attım pc ye 2 defa maalesef sality yeniden pc bile offff bu illeti ne temizleyecegimi şaşırdım...Kesin çözüm gören var ise bi zahmet bizimle paylaşsın çekinmeklarımla...

Bu makaslamakda sadece flash disklere virüs bulaşması engellenmiş olmuyor, aynı zamanda klasör ve dosyalarda zımni hale gelmiyor. Ben Himaye koyduktan sonrasında belleğimi virüslü bir bilgisayara taktığım halde hayretle hiç bir şey olamadığını gördüm. Virüste bulaşmadı gizlide olmadı.

Flaş belleğinizi taktığınız anda virüs bulaştıran bilgisayarı virüsten arındırmak midein ufak tefek ve yalınç bir izlence kullanacağız. Bu program COMBOFIX’tir. Combofix yalnızda çallıkıştırıldığında deli dolu olabilir. Kesiksiz bilgisayarı virüslerden korumaz. Yetişekı buradan indirebilirsiniz. Sakır sakır güncellendiğinden izlenceı her seferinde internetten indirmenizde yarar var.

3. etap : Uѕb klаsörünüzün kucakinе gіrіn klaѕörün içre autorun.inf dіye bir dosуa varsa bu dosyayı silin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *